Hood vyhrál Dickinson County Fair 100, Lindsley získal mistrovský titul na dráze ve finále Norway Speedway

(Norway, MI) 7. září – Po dvou po sobě jdoucích týdnech zrušení kvůli dešti se dráha Norway Speedway konečně mohla vrátit do akce, aby zakončila sezónu 2020 akcí nabitým závodním dnem. Tento týden se samozřejmě neobešel bez odkladu kvůli počasí z nedělního odpoledne na pondělní odpoledne.

Posledních pět let zůstalo jméno šampiona Norway Speedway Late Model beze změny, protože Dillon Kralovetz získal mistrovské tituly v letech 2015-2019. Je příznačné, že jezdec, který tento týden získal titul, Dan Lindsley, byl posledním jezdcem, který se nejmenoval Dillon Kralovetz, který titul získal. Lindsley vyhrál titul v roce 2014 a do svého životopisu přidává titul číslo dvě s mistrovstvím pro rok 2020, které získal pouhým nastartováním motoru dnes.

Celkový závod Dickinson County Fair 100 Late Model, který se jel na památku Boba Iversona, začal nerovnoměrně se třemi varováními v prvních 10 kolech, následovalo 35 kol, než vyletěla další žlutá.

Dan Lindsley, který předtím zajel rychlý čas, ukázal svou rychlost, když ve 13. kole převzal vedení od Coryho Cootwarea a Robby Iverson ho následoval na druhém místě. Krátce před polovinou závodu se na druhé místo před Iversona dostal Ryan Hood.

Hood a Lindsley se přetahovali o vedení a v 56. kole se ho ujal Hood. Když zbývalo něco málo přes 20 kol, oba se srazili na výjezdu ze čtvrté zatáčky a Hood sjel z Lindsleyho přídě. Lindsley se odklepal, vzal na sebe vinu za incident a propadl se na konec pole, zatímco Hood zůstal vpředu, kde zůstal až do konce závodu a odvezl si domů vítězství a 1 000 dolarů.

Robby Iverson projel cílem jako druhý, zatímco Mike D’Angelo ho následoval jako třetí. Pětici nejlepších doplnili Cory Cootware a Jason Wells. Dan Lindsley se v závěrečných 20 kolech vrátil na šesté místo, aby se vzpamatoval z pádu dozadu.

Jake Dolfurd vyhrál divoký závod Fab Four Frenzy ve třídě čtyřválců, zatímco Dean Bellmore v souboji o titul předstihl Zacha Gazdu, když se tito dva utkali v závěrečných kolech, která skončila Gazdovým odjezdem bokem a Bellmorovým vítězstvím.

V divizi Super Stock Ryan Wender přežil závod plný varování a získal titul i prvenství pro rok 2020. Wender vytočil svůj vůz na vnější trávu v první zatáčce, aby se vyhnul hromadě čtyř vozů na začátku závodu. Tento krok mu nakonec vynesl vítězství v závodě. Stejně jako Lindsley byl šampionát jeho, když nastartoval motor do hlavního závodu.

Cody Vanderloop zvítězil v závodě Wisconsin Sport Truck Feature, zatímco Brent Barglind porazil Vanderloopa i jeho bratra, dvojče Brada Barglinda, a díky druhému místu v závodě získal titul šampiona této divize.

V závodě Ed Hedlund Memorial Feature pro vozy Stock Cars si pro šachovnicovou vlajku dojel Travis Hulsizer a těsně druhý skončil Joey Pontbriand. Preston Weddel si mezitím udržel své bodové vedení a získal titul v této divizi.

Sezóna 2020 na Norway Speedway oficiálně skončila a my se těšíme na vzrušující sezónu 2021, která tu bude dřív, než se nadějeme! Další informace naleznete na našich webových stránkách norwayspeedway.com a na naší stránce na Facebooku nebo na e-mailu [email protected].