NOTRE DAME, Ind. – A 2019-20-as ír hokiszezonra szóló jegyek ma, szeptember 18-án 18 órakor kerülnek forgalomba. Az egymeccses jegyek mellett a szurkolóknak lehetőségük van teljes szezonbérletek és 10 vagy 6 meccses flex-csomagok megvásárlására, hogy a Compton Family Ice Arénában láthassák az íreket ebben a szezonban.

A szurkolók itt vásárolhatnak teljes szezonbérleteket, flex-csomagokat és egymeccses jegyeket.

A Notre Dame hazai versenynaptárában 19 rendes szezonbeli mérkőzés szerepel, kezdve az Air Force elleni mérkőzéssel október 11-én, pénteken. A konferencián kívül az írek a Lake Superior State (október 25-26.), a Bowling Green (november 29.), a Boston College (december 8.) és a Western Michigan (január 3.) vendégei lesznek.

Az írek a Big Ten ellenfeleit is fogadják: Ohio State (november 8-9.), Penn State (december 13-14.), Michigan (január 10-11.), Wisconsin (január 24-25.), Minnesota (február 14-15.) és Michigan State (február 28-29.).

A teljes 2019-20-as menetrendért, a hazai mérkőzések időpontjaival, kattintson ide.

A 2020-as Big Ten Tournament ismét három hétvégi formátumban kerül megrendezésre, ahol minden mérkőzésre a magasabbra rangsorolt csapatok kampuszán kerül sor. A tornát március 6-8. között három legjobb három negyeddöntős sorozat nyitja, mivel a második, harmadik és negyedik helyen kiemelt csapatok egy-egy sorozatot rendeznek. A legjobb helyen kiemelt csapat jut be az elődöntőbe, amelyet március 14-én, szombaton rendeznek meg. Az elődöntő után a legmagasabb helyen álló csapat lesz a házigazdája a bajnoki mérkőzésnek, amelyet március 21-én, szombaton rendeznek.

A Fighting Irish, amely az elmúlt két szezonban mindkétszer megnyerte a Big Ten Tournamentet hazai jégen, négyéves NCAA Tournament szereplési sorozatot visz magával a 2019-20-as szezonba.